PŘÍSTROJOVÉ VYBAVENÍ

Baňky ( SPM )
Vakuová energie s hloubkovým účinkem.

Ultrazvuk ( Sonostyler )
Hloubkové zpevnění podkožního vaziva.
Skořicový zábal ( Body Wrapping )
Zlepšení spalování tukových zásob a stimulace odvodu toxických látek z těla.SPM

Ošetření tímto přístrojem je mnohem příjemnější, než se na první pohled zdá. A je velice jednoduché, podtlakem se kůže nasaje do skleněných baněka tukové buňky se natáhnou do takové míry, že jejich stěny se stanou průchodnějšími a pronikne přes ně více kyslíku. To podnítí rychlejší spalování tuků a zplodiny tohoto metabolismu se odvedou lymfatickou soustavou.SONOSTYLER

Díky vypláchnutí odpadních látek představuje ošetření ultrazvukem moderní metodu léčby celulitidy. Na rozdíl od mnohých jiných ošetřeních, se při ní využívají hluboké tepelné účinky, které způsobí nárůst metabolismu tuků. Současná hluboká masáž (mikromasáže) také dosahuje optimálních výsledků v případě kombinace celulitidy a výskytu syndromu "jezdeckých kalhot" na stehnech. Využíváme sílu a hloubkové působení ultrazvuku pro redukci tukových polštářků, pro zlepšení prokrvení a mízního toku, jako i k vyhlazování vrásek a napínání a zpevňování ochablé pokožky. Ultrazvuk urychluje vstřebávání účinných látek hloubkově do podkožního vaziva.

   

BODY WRAPPING

Výsledkem je stálý a rovnoměrný tlak na všechny ošetřované části těla. Tlak, který vyvíjí fólie zvenku, způsobuje nárust vnitřního tlaku v mezibuněčném prostoru. Tímto jsou lymfatické a krevní cévy připraveny odvádět přebytečné tekutiny spolu se zplodinami látkové výměny.
Před i během ošetření musíme přijmout dostatečné množství tekutin