LYMFATICKÁ DRENÁŽ

VACUPRESS
    Lymfatická masáž se provádí na problematických partiích těla podtlakem pomocí skleněných baněk připojených na přístroj Vacupress. Ta napomáhá k uvolnění nadbytečného tuku, který se následně odplavuje lymfou.

při první fázi dochází k aktivaci lymfatických cest

při druhé fázi dochází k rozbourání tukových buněk, zrychlení metabolismu vlivem silného prokrvení

při třetí fázi dochází ke zpevňování ochablého podkožního vaziva a propínání kůže

při čtvrté fázi dochází ke konečnému odplavení tukových a toxických látek z těla

Učinky ošetření
 • odstranění celulitidy
 • zpevňování a tvarování postavy
 • odbourání podkožního tuku na stehnech, hýždích, břiše a pažích
 • celkové zeštíhlení postavy
 • odstranění otoků dolních končetin
 • detoxikace organismu
Metodou Vacupress se dosahuje vynikajících účinků, proceduru lze doplnit zábaly thermogelem z mořských řas, který se u nás nechá zakoupit i pro domácí použití. Doporučený počet návštěv je 10-15, dle stupně celulitidy a nadváhy. Vhodná udržovací kůra 1x měsíčně.

BODY WRAPPING
Umění zábalu - kombinovaná kosmetická bandáž

Body Wrapping je procedura, která Vám opravdu v nabídce chybět nemůže. A opravdu chybět nebude. Je to totiž jediné ošetření nezávislé na přístrojové technice.

Celé ošetření se skládá ze dvou etap: přípravné fáze (nanášení krému) a vlastní terapie (tlaková bandáž). První fáze spočívá v nanášení speciálního krému, který obsahuje aktivní látky, jako jsou výtažky z břečťanu, lískových ořechů či zázvorový a skořicový olej. Právě skořice v přípravku dominuje natolik, že se zábalu často říká skořicový. Ale pozor, pod tímto názvem se prodává dost laciných napodobenin. Nenechte se tedy zlákat výhodnou cenou: účinek krému nespočívá jen v jeho vůni. Ba naopak, neopatrné dávkování skořicového oleje může způsobit alergii!
Krém má dva úkoly: zlepšit buněčný metabolismus (spalování tukových zásob) a podpořit krevní oběh (a tak stimulovat odvod zplodin látkové výměny).
Skořicový krém sám o sobě nemůže způsobit žádný úbytek tuku nebo zlepšení vzhledu pokožky. Je totiž třeba, aby toxiny a odpadní látky z buněk byly odvedeny z těla systémem, který je k tomu určený - to zajišťuje druhá etapa techniky, bandáž:
Výsledkem je stálý a rovnoměrný tlak na všechny ošetřované části těla. Tlak, který vyvíjí fólie zvenku, způsobuje nárůst vnitřního tlaku v mezibuněčném prostoru. Tímto jsou lymfatické a krevní cévy připraveny odvádět přebytečné tekutiny spolu se zplodinami látkové výměny.
Před procedurou i během celé kúry dbáme na dostatečný příjem tekutin. Jejich nedostatek ve vazivu se může podepsat na výsledku.
  Jaké jsou účinky ošetření?
 • úbytek na objemu
 • celkové zlepšení vzhledu pokožky postižené celulitidou (též křečovými žilami a popraskanými žilkami)
  Jaký je ideální počet návštěv a délka ošetření?
 • 7-10 návštěv, první týden 2-3x, následně 1x týdně
 • po úspěšné kúře doporučujeme návštěvy 1x měsíčně pro udržení výsledku
 • doba ošetření je 60 minut čistého času v zábalu